додому Новини 25 дітей ходитимуть у відремонтований садок: на Залозеччині завершили ремонт

25 дітей ходитимуть у відремонтований садок: на Залозеччині завершили ремонт

646
У селі Ренів Залозецької громади завершили капітальний ремонт дитячого садка. Спершу в планах керівництва громади було заміна даху, адже він був у критичному стані. Згодом, за підтримки меценатів, вдалося оновити та утеплити ще й фасад будівлі, аби діти у холодно пору року почувалися затишно. Подробиці у нашому сюжеті.

У селі Ренів, що на Тернопільщині свято. Сьогодні тут урочисто відкрили капітально відремонтований дитсадок, який був у жахливо стані. Двоє дітей пані Руслани відвідують дошкільний заклад. Жінка розповідає, приміщення давно потребував оновлення.

Руслана Луцик, місцева жителька с. Ренів, каже: “Садочок був у плачевному стані, стіни старі, будова стара, потребувало воно ремонту, дуже гарно зробили. Думаю дітки будуть так саме задоволені, як і ми їм буде тепло, затишно відвідувати садочок”.

Ремонт у закладі не робили ще з 60-их років минулого століття. З часом почав протікати дах будівлі. Нині ж його повністю замінили. Після ремонту покрівлі будинку, постало питання змінення та оновлення фасаду дитсадка, розповідає староста села.

Тарас Пасічник, староста с. Ренів, Залозецької ТГ, коментує: “Ми оновили повністю фасад, ми його не тільки оновили, ми його утеплили, що покращить тепловіддачу в зимовий період у садочку, думаю вийшло дуже красиво”.

Як розповідає селищний голова Залозецької громади, мали в планах змінити бодай покриття дитячого садка, але потім зрозуміли, що потребує ремонті і фасад будинку , аби у холодну пору року діти були в теплі та затиишку. Тому звернулися за допомогою до аграрної компанії “Контінентал”.

Іван Андрусяк, заступник керівника кластера “Галич” Компанії “Контінентал”, розповідає: “Наша компанія завжди дуже радо долучається до різних проєктів, а особливо до таких проєктів, які потрібні нашим пайовикам, нашим людям, ну і впершу чергу оцьому молодому підростаючому поколінню”.

За гроші, які виділили у компанію, а це – більше 100 тисяч гривень, вдалося покращити і утеплити фасад будівлі.

Загалом, Ренівський дитячий садок “Калина” відвідує 25 дітей.