додому суспільство 24 травня у Тернополі стартує “Studfest 2013”

24 травня у Тернополі стартує “Studfest 2013”

483

Завтра, 24 травня, у Тернополі стартує "Studfest 2013". На нього з'їдеться 11 студентських команд з шести українських міст. Організатори обіцяють ігри, тренінги, квести, флеш-моби, виставки, концерти, дискотеки і навіть нові рекорди. Триватиме студентський фестиваль три дні – з 24 до 26 травня.

Максим Черкашин, помічник міського голови Тернополя: "Якщо раніше ви в пошуковій програмі Google вводили "студентська столиця", то вискакувало місто Харків. На сьогодні вискакує Тернопіль. І якщо ввести "студентська столиця України", то ми маємо близько 13800 результатів, тобто це вже такий показник, що ми починаємо виходити назовні, саме як студентська столиця".

Студентські роки – не лише пари та бібліотеки. Це розваги, спілкування, екстрим та необмежені можлвості. Саме так проведуть найближчі три дні учасники "Студфесту-2013". Їх до Тернополя з'їдеться майже дві сотні. 11 команд зі Львова, Івано-Франківська, Рівного, Чернівців та Тернополя змагатимуться і разом відпочиватимуть. Організатори обіцяють ігри, тренінги, квести, флеш-моби, виставки, концерти, дискотеки і навіть нові рекорди. Стартує фестиваль вже завтра, о 12 годині на Козацькому острові у парку Топільче.

Рустам Ергешов, керівник ТММГО "Файне місто": "Перші заходи – це виставка карикатур. Кожна команда перед фестивалем мала намалювати карикатури на їх ректорів, викладачів. А оцінювати карикатури будуть прості тернополяни на вулиці Валовій".

Перший день фестивалю завершиться волейболом, показом короткометражних фільмів та спаленням ватри. Другий день принесе українцям новий рекорд – "Тролік". Організатори планують помістити в одному тролейбусі за адресою Дружби,1 якнайбільше студентів.  

Рустам Ергешов, керівник ТММГО "Файне місто": "Третій день почнеться із створення найбільшої в Україні скріпленої рукописної шпаргалки. Тема шпаргалки – українська мова. Кожна команда привозить зі свого регіону готові шпаргалки і ми о 9.00 на Набережній ставу скріплюєм їх. Думаєм, що скріпимо до 1 км рукописну шпаргалку".

Рекорд "Тролік" фіксуватимуть вперше, а от "Шпора" має попередника – 100-метрову шпаргалку.

Максим Черкашин, помічник міського голови Тернополя: "Це була діюча шпаргалка 10- чи 11-класника з Казахстану, який обмотав себе повністю, але не зміг, нажаль, нею скористатися, тому був відчислений зі школи. Інших рекордів поки не спостерігалося".

Завершить 3-денний фестиваль концерт та нагородження учасників. Детальнішу програму можна знайти на сайту студентської столиці.