додому благоустрій 24 та 25 березня у Тернополі відбудеться загальноміська толока

24 та 25 березня у Тернополі відбудеться загальноміська толока

698

24 та 25 березня перша загальноміська толока відбудеться у Тернополі. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Надал. У ці днi планують впopядкoвувати зокрема пpибyдинкoвi тepитopiї і зeлeнi зoни. До прибирання запрошують долучитись підприємства, організації та мешканців міста.

– В нас розроблені заходи. По цих заходах охоплені переважно зелені зони, ті території, які найбільш забруднені. Переважно будуть всі працівники міської ради та підвідомчих структур. А також ми запрошуємо всіх суб’єктів господарювання до нас приєднатися. А дзвінків в нас вже є багато, люди хочуть працювати і будем потихенько це все очищати, – розказує начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міськради Олег Соколовський.

В управлінні ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міськради звертаються керівників підприємств, організацій та мешканців міста, аби вони долучилися до прибирання. В першу – чергу впорядкували власні та прилеглі території. Друга загальноміська толока запланована на 4-6 квітня, перед великодніми святами.

– Друга толока, яка передбачена перед великодніми святами уже буде традиційна із залученням загальноосвітніх шкіл, як кожного року. Зараз ще зелені зони не зовсім підсушені і ми дітей не залучаємо. А вже в ту толоку – наступну, ми будемо звертатися до студентів, до школярів допомогти в прибиранні. Це вже буде в основному паркові зони і парк Загребелля традиційно, – каже заступник начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міськради Оксана Лобурак.

Загальноміські тoлoки вiдбyвaютьcя y paмкaх двoмicячникa блaгoycтpoю, який тpивaтимe у місті дo 30 квiтня. Зa цeй чac yci вiдпoвiдaльнi cтpyктypи пoвиннi пpивecти y нaлeжний cтaн вcю тepитopiю мicтa, зoкpeмa, прибрати гopища тa пiдвaли бyдинків, пpибyдинкoві тepитopiї, cквepи, пapки, вyлиці, тpoтyapи та дopоги.

– Основна мета таких заходів – це очистити місто від наслідків зими, підготувати місто, так само, як кожен свою домівку готує до зустрічі великодніх свят. В ці дні в роботах візьмуть участь всі комунальні служби, а також об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Також я, користуючись нагодою, хочу всіх запросити всіх керівників підприємств, установ і організацій, всіх тернополян небайдужих долучитися до участі в прибиранні міста, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.