додому культура 24 серпня на Театральному майдані відбудеться фестиваль «Пізнай своє місто!»

24 серпня на Театральному майдані відбудеться фестиваль «Пізнай своє місто!»

407

«Пізнай своє місто!» – таку назву має оздоровчо-пізнавальний фестиваль у Тернополі, який розпочнеться у суботу, 24 серпня, о 13 годині на Театральному майдані. Організатори запевняють: метою фестивалю є не лише пропаганда здорового способу життя, а й популяризації як нових, так і вже знайомих видів спорту серед молоді. На такому заході тернополяни та гості міста зможуть ознайомитися з історичною та культурною спадщиною міста.

Під час проведення фестивалю «Пізнай своє місто!» дорослі і діти зможуть досхочу розважитися. На Театральному майдані 24 серпня буде встановлена сцена та спортивне спорядження для проведення турніру з настільного футболу, тенісу і шахів, розповідають організатори.
На фестивалі проведуть квест центральною частиною міста. А також для дітей-сиріт, дітей з обмеженими можливостями та всіх охочих – екскурсії Тернополем. Тренерами на спортивних заходах будуть спортсмени, чемпіони України, Європи та навіть світу.

 

Світлана Крикончук, заступник директора спортивної школи з біатлону, Майстер спорту міжнародного класу з біатлону:  "В нас є відомі біатлоністи. Це насамперед Олена Підлужна, тому ми не можемо залишитися осторонь. Наші біатлоністи будуть кататися на лижах-ролерах, будуть показові виступи. // Зараз багато дітей сидить за комп’ютерами. Сигарети, алкоголь, клуби, де діти більше ходять туди і займаються тим, що шкідливо для їхнього здоров’я. На мою думку, це буде в першу чергу популяризація спорту".

Щоб захід пройшов на відмінно, організаторам допомагатиме громадська організація «Файне місто».

Василь Томчишин, координатор заходу, представник громадської організації «Файне місто»: "Волонтери з радістю погодилися слідкувати за дітьми, за заходами, допомагати людям орієнтуватися по місту, проводити ескурсії, допомагати дітям сиротам в проведені цих ескурсій. Так як ми соціальною роботою ми займаємося вже понад два роки. Відколи і існує наша громадська організація "Файне місто". Тому нашим членам організації, волонтерам лише приємно долучитися до такої роботи".

Кожного місяця громадська організація «Файне місто» реалізовує більше десяти подібних проектів, зазначає її представник – Василь Томчишин. Долучатися до роботи можуть усі. Для цього потрібно залишити повідомлення у соцмережах на сторінці "Файного міста".