Головна надзвичайне 23 випадки крадіжок велосипедів зареєстрували міліціонери у цьому році

23 випадки крадіжок велосипедів зареєстрували міліціонери у цьому році

386

Зростає влітку попит і на велосипеди, причому – серед крадіїв. Найчастіше двоколісні зникають з під’їздів будинків та з-під крамниць. У Тернополі правоохоронці цього року зареєстрували 23 випадки крадіжок велосипедів, 15 вдалось знайти. Міліціонери кажуть, що найчастіше крадуть велисопеди, полишені біез нагляду, і закликають прикріплювати двоколісні спеціальним замком до металевих турнікетів чи поручнів.

Заяви про викрадення вилосипедів у міському відділі міліції Тернополя реєструють впродовж всього року, та найбільше їх саме влітку.

Андрій Фірман, начальник міліції громадської безпеки Тернопільського міського відділу міліції: "Власники велосипедів, якісвої транпортні засоби, назвемо їх так, залишають де попало, як попало, без будь-якого нагляду, просто в під'їзді чи на сходовій клітці, без будь-яких засобів, не пристебнуті, що би унеможливлювало їх крадіжку. Порада – ховати велосипеди в кладовках, чи десь в іншому місці, щоб не були на місцях загального користування".

Як показує практика, розповідає Андрій Фірман, найчастіше крадуть дорогі велосипеди, що коштують поза 3-4 тисячі гривень.

Андрій Фірман, начальник міліції громадської безпеки Тернопільського міського відділу міліції: "З 23 крадіжок велосипедів з початку року розкрита їх більше половина, але ще частина не розкрита. Болюча проблема через те, що діти де грались там залишили, але частіше це дорослі: приїхали під під'їзд, чи в під'їзд, залишили і їх не турбує подальша доля".

Правоохоронці застерігають: якщо вам пропонують купити велосипед надто дешево, перевірте, чи бува він не крадений, запитуйте паспорт і обов'язково повідомте про це міліцію.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here