Головна Новини 23 травня: ТІК, Тернопільський міський стадіон

23 травня: ТІК, Тернопільський міський стадіон

427

383810089Коли: 23 травня, субота, 19:00

Де: Тернопільський міський стадіон

Хто:  ТІК, Всеукраїнський ювілейний тур “Люби ти Україну”

Гурт «ТІК» починає добре і хороше діло – свій ювілейний тур по всій Україні «Люби ти Україну». Наступного року «Тверезість і Культура» святкують свої перші славні 10 років пісенної творчості. Коли 10 років несеш своє серце людям, народжуються такі пісні і така музика, які  з роками, як смачне вино, стають ще миліше, ще зрозумілішими, ще ріднішими. Тому, щоб переспівати всі Тіківські пісні і побачитися з усіма друзями, святкування ювілею почнеться ще 1 лютого 2015.

«Люби ти Україну» – пісня, яка вже встигла сподобатись всім українцям, стала символом і набула особливого значення для кожного. Ця пісня стане головною темою всього туру.
«Кожною піснею, кожною нотою – ми весь цей час зізнавалися в коханні до України, – каже лідер гурту Віктор Бронюк. – Зараз потрібно робити, все що можеш, щоб підтримати країну, щоб змінити щось на краще. І ми теж робимо те, що у нас виходить найкраще – співаємо на славу цьому народу, на славу усій Україні».

Цей тур буде найбільшим для гурту, а почнеться 1 лютого 2015 в Київському Палаці спорту, він охопить 33 міста України і завершиться 10 червня в славному, теплому та справжньому Тіковому місті – Вінниці. Дай Бог вам світлих днів і доброго здоров’я, щоб душевно переспівати всі пісні разом з улюбленою групою «Тверезість і Культура» (ТІК)!
Квитки можна придбати в касах міста:
ЦУМ магазин «Konica» (у фойє центральна стійка), бульвар Шевченка 12
tik_0 HIL8MG8SOT

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here