Головна Головні 23 травня на Тернопільщині відзначатимуть День героїв

23 травня на Тернопільщині відзначатимуть День героїв

272

vlcsnap-2016-05-12-18h18m38s114На третій сесії Тернопільської обласної ради шостого скликання депутати прийняли рішення звернутися до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо прийняття загальнодержавного рішення про розірвання всіх торговельних зв’язків з Російською Федерацією на період доки вона не  відмовиться від Криму та не припинить агресію на Сході України. Окрім цього сесія одноголосно проголосувала за  повернення Почаївській лаврі статусу державного заповідника. Також на  сесії прийняли рішення про відзначення 23 травня в області Дня Героїв.

Третя сесія Тернопільської обласної ради шостого скликання розпочалась із урочистостей – вручили державні нагороди та відзнаки присуджені Президентом України, а також із вісімдесятилітнім ювілеєм привітали тернопільського генія сучасності Івана Марчука. Після чого депутати обговорили порядок денний та, внісши зміни, проголосували за нього. На третій сесії підтримали ряд запитів та звернень, зокрема запит Богдана Яциковського про те, що 30 квітня у селі Травневе Збаразького району внаслідок стихійного лиха школа та садочок зазнали значних пошкоджень, на сесії виділили гроші на їх ремонт. Також депутати підтримали запит Олександра Башти про збільшення оплати тим, хто доглядає за інвалідами 1-ї групи.

– Щоб ви зрозуміли всю проблематику цього питання. Я інвалід 1-ї групи. Так, я неординарний, так я активний, але не всі такі. І от людина, яка доглядає за інвалідом першої групи в нашій державі офіційно на сьогодні отримує по догляду за інвалідом 1-ї групи 16 гривень 16 копійок. Мені би просто хотілося побачити ці таблиці по яких розрахунок іде, це сьогодні, це не вчора. А сьогодні моя дружина отримує 16 гривень 16 копійок по догляду за інвалідом 1-ї групи. І от тепер вслухайтесь уважно, замість того, щоб у міністерстві цими питаннями займатися, – розповідає депутат Тернопільської облради  Олександр Башта.

Сесія підтримала запит депутата та скерувала його до голови ОДА Степана Барни. Окрім цього сесії Тернопільської обласної ради, яка відбувалась у четвер 12 травня, виступив головний поліцейський Тернопільської області Олександр Богомол. Правоохоронець попросив депутатів виключити члена “Тризубу” Євгена Філя зі списку претендентів в конкурсну комісію при Головному управлінні Національної поліції від обласної ради.

– В ході досудового розслідування нами було проведено ряд слідчих дій, під час однієї з яких нами було встановлено розмову між підозрюваним і шановним представником обласної ради Філем Є.В., я хотів би зачитати цю розмову і після того звернутися з проханням до обласної ради. Я попросив би депутатів обласної ради переглянути і убезпечити поліцейську комісію від кандидатів, які упереджено можуть ставитися до роботи поліцейських, – каже  т.в.о начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here