додому освіта 23 та 30 березня майбутні абітурієнти спробують власні сили на пробному ЗНО

23 та 30 березня майбутні абітурієнти спробують власні сили на пробному ЗНО

542

23 та 30 березня майбутні абітурієнти спробують власні сили на пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Участь у тестуванні зможуть взяти ті, хто зареєструвався ще у листопаді минулого року. Пробне тестування – не безкоштовне. За його участь при рестрації учасники сплатили 89 гривень. Із собою на пункт тестування потрібно взяти паспорт або свідоцтво про народження, запрошення на пробне тестування та квитанцію про оплату.

Складати пробне тестування можна максимум з двох предметів. 23 березня спробують свої сили майбутні абітурієнти з української мови та літератури, іноземної мови, всесвітньої історії, фізики, біології та російської мови. 30 березня складатимуть пробне тестування з математики, історії України, географії, хімії і світової літератури. На Тернопільщині створили 20 пунктів пробного тестування. Зараз спеціальну підготовку проходять вчителі, які братимуть участь у пробному тестуванні. А у Івано-Франківському регіонаному центрі вже розпочали друкувати зошити з тестами.

– Найперше потрібно роздрукувати запрошення на пробне тестування. Ще, на жаль, не всі абітурієнти це зробили. І ми рекомендуємо їм зайти на сайт Івано-Франківського регіонального центру, знайти свою персональну сторінку і роздрукувати запрошення, – розповідає заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Пробне тестування буде максимально наближене до тестування справжнього. Розпочнуть його об 11 годині. Учасники отримають аналогічні екземенаційні зошити, як і під час зовнішнього незалежного оцінювання. Кожен повинен мати при собі паспорт або свідоцтво про народження, роздруковане самостійно з персональної сторінки запрошення-перепустку і квитанцію про оплату зі штампом банку. Наприкінці пробного тестування учасники отримають інфрмаційні матеріали, з допомогою яких зможуть самостійно визначити результат своєї роботи.

Організатори ЗНО нагадують, кожен учасник пробного тестування має можливість безкоштовно 20 разів пройти тренувальне комп’ютерне тестування. Щоб скористатися цим бонусом, необхідно зайти на портал он-лайн тестування за адресою: test-on-line.com. У систему потрібно ввести логін та пароль, які учасник отримав під час реєстрації на пробне ЗНО-2013.

– Той абітурієнт, який зареєструвався на пробне тестування, має право скласти онлайн тести за своїми персонельними даними в заяві, яку він писав, – каже Юрій Шайнюк. – Якщо є Інтернет вдома, комп'ютер, то можна в зручний час: і в неділю, і у вихідні дні скласти це. І дійсно це безкоштовно.