![navchannya-21_02_2023-r_](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/02/navchannya-21_02_2023-r_-640x516.jpeg)
23 та 24 лютого у Тернополі будуть навчатися дистанційно учні шкіл, студенти закладів професійної (професійно-технічної підготовки), фахової передвищої та вищої освіти. Відповідне рішення прийнято на засіданні Ради оборони Тернопільщини.
Садочки у Тернополі працюватимуть. Такі заходи пов’язані із рекомендацією Міністерства освіти і науки України та заходами безпеки у дні, коли минає рік з початку повномасштабного вторгнення.