додому Новини 22 пікапи з’явились на балансі новоствореного в області зенітно-кулеметного батальйону

22 пікапи з’явились на балансі новоствореного в області зенітно-кулеметного батальйону

1029
22 пікапи з’явились на балансі новоствореного зенітно-кулеметного батальйону, який зараз формують у нашому краї. Техніка допоможе бійцям своєчасно виконувати завдання в межах області. А саме – прикриття критичної інфраструктури від “Шахедів” та ракет. Усі автівки укомплектовані необхідним для оборони обладнанням. Більше знає наша Юлія Пацкаль.
Оборона критичних інфраструктур нашого краю. Новостворений зенітно-кулеметний батальйон отримав 22 пікапи. На них працюватимуть бійці мобільних вогневих груп для боротьби з «шахідами» та ракетами в межах області. Позашляховики укомплектовані тепловізійними прицілами, турелями, планшетами, зарядними пристроями, прожекторами та іншим необхідним для оборони обладнанням.

Микола Бойко, начальник обласного центру комплектування, каже: “Техніка специфічна, яка дає можливість хлопцям своєчасно, якісно виконувати завдання. Терміни визначені. Не буджу їх оголошувати, але проводиться формування підрозділу. В найкоротший термін він буде сформований і приступить до виконання завдань в межах області”.

Авто придбані завдяки зусиллям волонтерів й місцевих аграріїв, соціально-відповідального бізнесу області та благодійного аукціону.

Крім того, новоствореному зенітно-кулеметному батальйону найближчим часом обіцяють передати ще ряд сучасної техніки. Серед іншого це 30 “Старлінків”, 30 приладів нічного бачення, 60 рацій, лазерні підсвітки, коригування вогню, планшети і мобільні телефони.