додому надзвичайне 22 людини загинуло на водоймах Тернопільщини

22 людини загинуло на водоймах Тернопільщини

261

Вода продовжує забирати життя. Від початку року на водоймах України загинуло 590 людей, з них 68 – діти. 22 людей загинуло на водоймах Тернопільщини. Найчастіше гинуть молоді люди та діти, кажуть рятувальники. А нещасні випадки стаються, зазвичай, коли люди не знають води, не вміють плавати, або ж купаються нетверезими.

Василь Козак, начальник рятувально-водолазної служби Тернопільської області: "Якщо взяти за ці вихідні дні, то на водоймах області нічого не сталося, але знаючи те, що житель Тернопільщини загинув у Чорноморську. Він був з двома дітьми по 12 рочків, далеко заплили, самі повернутися не могли, почали тонути, до них підоспіли рятувальники. Дітей вдалося врятувати, алешвидка допомога, яка приїхала вже цьому жителю, йому 32,чи 33 роки, ніяка допомога йому вже не допомогла і він, все-таки, загинув".

Рятувальники вкотре нагадують про необхідність дотримуватись елементарних правил безпеки на воді. Особливого догляду потребують діти, адже з 22 зигиблих на водоймах області – 2 дітей,  які потонули через недогляд батьків, розповідає Василь Козак. Статистика смертей на воді тривожна не тільки на Тернопільщині, а по всій Україні.  Найчастіше, їх причини досить банальні, кажуть рятувальники.

Василь Козак, начальник рятувально-водолазної служби Тернопільської області: "Перша причина – це недотримання елементарних правил поведінки на воді, друга причина – це купання в невідведених місцях і основною такою причиною, де гинуть люди, і особливо з тієї статистики, що я сказав по Україні, це більшість молодих людей і більше 80% – це люди гинуть в нетверезому стані".