додому здоров'я 22 квітня можна пройти безкоштовне обстеження, щоб виявити чи попередити меланому

22 квітня можна пройти безкоштовне обстеження, щоб виявити чи попередити меланому

423

diagnostika_melanomy_kogi_rodinok_farmoza_vinnitsaУвосьме на Тернопільщині відбудеться всеукраїнський “День меланоми” в рамках програми Euromelanoma. 22 квітня усі охочі можуть пройти безкоштовне обстеження та консультування, щоб виявити чи попередити небезпечне захворювання, повідомляє відділ охорони здоров’я Тернопільської міської ради.

В обласних диспансерах проводитимуть скринінгове обстеження та консультування пацієнтів з новоутворами шкіри у Тернопільському обласному клінічному шкірно-венерологічному диспансері з 9.00 до 15.00 год., у Тернопільському обласному клінічному онкологічному диспансері з 9.00 до 14.00 год.

Безкоштовне обстеження на предмет виявлення злоякісних новоутворів шкіри у Тернополі проводить лікар-дерматолог шкірно-венерологічного диспансеру постійно у прийомні дні (вівторок і четвер) з 15.30 до 19.00 год.Обстеження абсолютно безболісне.
Меланома – злоякісна пухлина шкіри, яка розвивається з пігментних клітин шкіри. Найчастіше розвивається з пігментного невуса (рідної плями) при його травмуванні або надмірному опромінені. Це один з найбільш злоякісних видів пухлин так як дуже швидко метастазує спочатку в лімфавузли, а потім в інші органи.