![ScreenShot-VideoID-aeL2VNFk1tc-TimeS-91](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/ScreenShot-VideoID-aeL2VNFk1tc-TimeS-91-640x360.png)
У найближчу п’ятницю, двадцять першого травня, тернопільська Нива зіграє проти житомирського Полісся. Матч відбудеться на домашньому стадіоні у Тернополі. Як готується команда до цього поєдинку бачив Олександр Назарчук.
У найближчу п’ятницю, двадцять першого травня, тернопільська Нива зіграє проти житомирського Полісся. Матч відбудеться на домашньому стадіоні у Тернополі. Як готується команда до цього поєдинку бачив Олександр Назарчук.