додому Головні 21 листопада назавжди став для українців днем Гідності

21 листопада назавжди став для українців днем Гідності

608
День 21 листопада назавжди став для українців днем Гідності. Десять років тому відбулися перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади. Тоді мирний протест за відстоювання своїх прав перетворився на справжню революцію, яка змінила історію України. У Тернополі біля пам’ятника Небесній Сотні відбувся мітинг-реквієм за полеглими Героями Євромайдану – “Янголи Інститутської”.
Щороку двадцять першого листопада українці віддають шану патріотизму та мужності тим людям, котрі вийшли на захист свої держави на двох подіях новітньої історії – Революції Гідності та Помаранчевої революції. Із квітами та синьо-жовтими стягами у руках цього дня прийшли мешканці міста до пам’ятника Небесній Сотні у Тернополі. Там відбувся мітинг-реквієм за полеглими Героями.

Людмила, тернополянка, коментує: “Обов`язково повинні пам`ятати, бо ця дата повинна завжди нагадувати про те, скільки загинуло невинних наших хлопців за те, що ми була свобода в Україні”.

Пам’ять полеглих учасників Євромайдану люди вшанували молитвою і покладанням квітів до меморіалу. У період повномасштабної війни українці продовжують боротьбу за свою свободу та прагнення жити у вільній країні.

Пам’ять про Небесну Сотню завжди буде жити в наших серцях. Вічна шана кожному, хто віддав життя за свободу українського народу.