додому благоустрій 21-22 жовтня не буде води у більшості мікрорайонів Тернополя

21-22 жовтня не буде води у більшості мікрорайонів Тернополя

358

vlcsnap-2014-10-16-11h16m52s28На дві доби без води залишаться деякі мікрорайони та вулиці Тернополя. 21-22 жовтня “Тернопільводоканал” промиватиме водопровідні мережі. Така процедура є плановою і проводиться двічі на рік, аби зменшити кількість заліза, що потрапляє через труби у воду. Тернополян, яких тимчасове перекриття водопостачання торкнеться, просять завчасно запастися водою для питних і технічних потреб. Дводобове перекриття води у частині мікрорайонів Тернополя почнуть в ніч на вівторок, 21 жовтня.

– З нуля годин 21 жовтня буде відключена частина міста від водопостачання. З водою залишиться центральна частина міста, район Новий Світ і промислові райони. Тобто вулиця Бродівська, Поліська – промисловий район міста. Решта мешканців міста будуть без водопостачання. Вода буде появлятися 22 числа, але вона буде з підвищеною дозою хлору. Тобто ці мешканці, в яких буде частково появлятися вода, хай не користуються водою для їжі, приготування, а просто в технічних цілях, – каже начальник відділу водопровідно-каналізаційних мереж КП “Тернопільводоканал” Ганна Загородна.

Часом промивання труб для знезалізнення води скористаються й задля заміни запірної арматури і гідрантів, аби взимку проблем із водопостачанням не виникало, чи хоча б було менше. Чи торкнеться традиційне осіннє промивання водопровідних мереж Центральної частини міста, Нового Світу і промислових районів – поки не вирішено.

– Поки що ми ще не можемо сказати. Я думаю, що не будемо ми більше відключатися. Центральна частина міста в нас є станція знезалізування, такщо там вода, менший вміст заліза, я думаю, що центральна частина міста залишиться з водою, – каже Ганна Загородна.