додому спорт 21-22 вересня буде І Тернопільська студентська спартакіада

21-22 вересня буде І Тернопільська студентська спартакіада

488

Студентську спартакіаду започатковують у Тернополі. Відбудеться вона цими вихідними 21-22 вересня і обіцяє бути цікавою не тільки для студентів і викладачів тернопільських вишів, а й для всіх тернополян, запевняють організатори. Відкриття – 21 вересня о 15 годині на набережній Тернопільського ставу. Там будуть перегони на туристичних катамаранах, байдарках і саморобних плавальних засобах.

Змагання другого дня з міні-футболу, стрітболу, волейболу, перетягування линви, турнір між збірними студентів і викладачів будуть на центральному стадіоні Тернополя у неділю. Зголосились до участі у І Студентській спартакіаді 6 вищих навчальних закладів Тернополя. Участь у цих швидше розважальних і видовищних змаганнях зможуть взяти лише спортсмени-любителі.

Олег Грушицький, студентський мер Тернополя: "Зараз підготовка вже майже завершилася, команди в вузах сформовані. Команди будуть великі і складаються приблизно з 30 чоловік, тобто на кожен вид спорту люди будуть виставлятись по видах. Також особливістю цієї спартакіади є те, що в більшості видів спорту будуть змішані команди і з хлопців, і з дівчат".

Микола Круть, начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту міськради: "Сподіваюсь, що будуть позитивні відгуки щодо цієї спартакіади і ми зробим її щорічною, зробим її відкритою і тоді вже будем думати про то, що буде перехідний кубок великий і будуть маленькі копії для кожного переможця".