додому Новини 21 тисячу жителів Тернопільщини цієї весни покличуть до військкоматів

21 тисячу жителів Тернопільщини цієї весни покличуть до військкоматів

3963

З 1 квітня в Україні розпочнеться весняний призов. 21 тисячу жителів Тернопільщини покличуть до військоматів, а відправці підлягатиме 570 чоловік.

Уже через місяць в Україні розпочнеться весняний призов-2019. Цьогоріч у військові комісаріати області планують викликати 21 000 громадян, служити підуть у військо 570 чоловік.

Терміни призову й цього року залишились збільшеними. Повістки отримуватимуть з 1 квітня до 30 червня.

– У зв’язку з тим, що, насамперед, збільшено комплектування підрозділів Національної Гвардії України та державної прикордонної служби. Генеральним штабом прийнято таке рішення: розпочати заходи призиву з 1 березня, а саме в березні ми проводимо медичні огляди, вивчення призовного ресурсу, і попередній розподіл призовників по військовим командам згідно отриманого плану, – пояснює заступник військового комісара Тернопільського облвійськкомату Петро Сирко.

Призваних військовослужбовців строкової служби не відправлятимуть до району проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі. Та за ухилення від строкової служби, нагадують, кожен нестиме адміністративну та кримінальну відповідальність.

– Всі призовники, які будуть призиватися цього року, як і минулого року призивалися, будуть напрявлятися в навчальні центри, де вони будуть здобувати ту чи іншу військову спеціальність, і після цього будуть здійснюватися направлення їх у частини, які не приймають участі в операціях Об’єднаних сил. В черговий раз наголошую, що призовники, юнаки, які призиваються на строкову, військову службу, до участі в операції Об’єднаних сил, як раніше називалися АТО, не залучаються, – каже військовий комісар Тернопільського об’єднаного міського військомату Микола Бойко.