![vlcsnap-2021-03-09-17h10m59s789](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/vlcsnap-2021-03-09-17h10m59s789-640x360.jpg)
207-му річницю із дня народження Тараса Шевченка відзначили у Тернополі. Сьогодні біля пам’ятника Великому Кобзярю тернополяни читали його вірші та урочисто разом поклали квіти до підніжжя постаменту.
207-му річницю із дня народження Тараса Шевченка відзначили у Тернополі. Сьогодні біля пам’ятника Великому Кобзярю тернополяни читали його вірші та урочисто разом поклали квіти до підніжжя постаменту.