Головна Новини 200 000 євро терміново потрібно на пересадку кісткового мозку для 5-річної Ані...

200 000 євро терміново потрібно на пересадку кісткового мозку для 5-річної Ані Шавалюк

431

vlcsnap-2016-07-20-20h56m26s195200 000 євро терміново потрібно на пересадку кісткового мозку для 5-річної Ані Шавалюк. У дівчинки – гострий лімфобласний лейкоз. Рідні не мають змоги зібрати таких грошей тому, просять всіх небайдужих допомогти.

Рідні Ані Шавалюк розповідають, три тижні тому не могли й подумати, що їх спіткає таке нещасстя. Дівчинка немала жодних проблем з здоров’ям, була активною та веселою. Проте одного дня у неї підняла температура, були збільшені лімфовузли. Як показали пізніші обстеження – це четверта стадія гострого лімфобласного лейкозу.

– Наразі вона знаходиться в клініці Охматдит, але лікування поки що бажаного результату не дає. Запропонували сестрі лікування за кордоном. Тому що потрібно пересадку кісткового мозку. Це лікування коштує дуже дорого – 200 тисяч євро. Це непідйомна сума для нашої родини тому ми змушені звернутися до всіх небайдужих людей про допомогу, – розповідає тітка Ані Шавалюк Руслана.

Дівчинці терміново потрібна пересадка кісткового мозку, яку можуть зробити в Ізраїлі. Усіх небайдужих просимо допомогти, адже п’ятирічній Ані Шавалюк, стає дедалі гірше. Гроші потрібно перерахувати на номер картки мами Шавалюк Оксана Ростиславівна 5168755609078890 Приват Банк.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here