додому Новини 20 захисникам присвоїли звання “Почесного громадянина Тернопільщини” посмертно

20 захисникам присвоїли звання “Почесного громадянина Тернопільщини” посмертно

506

20 уродженцям Тернопільщини присвоїли звання “Почесного громадянина Тернопільської області” посмертно. Відповідне рішення прийняли депутати під час сесії Тернопільської облради 27 червня.

“В зв’язку з тим, що є велика кількість звернень було підготовлено проєктів рішення і передбачено в цьому році збільшити таку можливість, відзначити 33-х мешканців області. І сьогодні на сесії вже було проголосовано два десятки відповідних проєктів рішень. І я думаю, що вже на наступній сесії їхні родичі будуть тут в сесійній залі і отримають ці відзнаки,”- розповів Олег Сиротюк, депутат Тернопільської обласної ради. 

Також у сесійній залі почесною відзнакою голови Тернопільської обласної ради, а саме нагрудним знаком “За особливий внесок у розвиток Тернопільщини та України” посмертно нагородили Героя Крупу Любомира Левковича. Захисник загинув в бою з окупантами 23 березня 2023 року на Харківщині. Майже рік Любомир Крупа вважався зниклим безвісти. Відзнаку Героя отримала його дружина Ірина.

Депутати розглянули також заяву депутата обласної ради і екс-очільника ОВА Володимира Труша про дострокове припинення повноважень депутата Тернопільської обласної ради. “За” проголосували лише 27 народних обранців. Рішення не прийнято.