додому здоров'я 20 тисяч пацієнтів зможе приймати амбулаторія на бульварі Куліша в Тернополі після...

20 тисяч пацієнтів зможе приймати амбулаторія на бульварі Куліша в Тернополі після реконструкції

597

vlcsnap-2016-06-10-15h34m04s29520 тисяч пацієнтів зможе приймати амбулаторія на бульварі Куліша в Тернополі після реконструкції. Приміщення амбулаторії сімейної медицини розширюють, нині там триває перепланування та реконструкція. На ремонт з міського бюджету виділили півтора мільйони гривень.

Раніше амбулаторія на бульварі Куліша обслуговувала близько 5 тисяч тернополян. Після реконструкції в амбулаторії стане більше кімнат для прийому. Відтак, медики зможуть приймати близько 20 тисяч відвідувачів.

– У зв’язку з збільшенням потужності закладу по домовленості з лікарнями, ми спробуємо організувати певні дні, певні години, коли тут, передбачена така можливість, будуть приймати профільні спеціалісти з поліклініки №2. Але це в майбутньому, якщо цей експеримент буде виправданий, і кращим для наших пацієнтів, ми цей досвід запровадимо і в інших амбулаторіях, – розповідає головний лікар міського закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Микола Медвідь.

На реконструкцію амбулаторії сімейної медицини на бульварі Куліша у Тернополі міська рада виділила півтора мільйони гривень. Ремонтні роботи триватимуть до кінця липня.

– Те медичне обладнання, яке було раніше поставлене, дозволяє обслуговувати більшу кількість населення, вона користується попитом і людям зручніше прийти сюди з тих будинків, які знаходяться в межах пішохідної доступності. Реально її потенційна можливість обслуговувати більше 20 тисяч населення, створюються нові кімнати для прийому лікарями пацієнтів, докупимо обладнання, яке буде необхідне. Тут повністю буде утеплення даху, облицювальні роботи, зараз роботи тривають, я думаю до кінця липня роботи будуть завершені, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

У Тернополі працює чотири амбулаторії сімейної медицини у різних мікрорайонах міста.