Головна суспільство 20 серпня у частині Тернополя не буде води

20 серпня у частині Тернополя не буде води

269

Працівники водоканалу ремонтування водопровід на вулиці 15 квітня. Тож запастися водою потрібно мешканцям будинків на вулиці Академіка Сахарова, 1, 2 і 3а. У мікрорайони "Дружба",  "Кутківці", "Пронятин", "Березовиця" вода подаватиметься з пониженим тиском. Відновити водопостачання мають до шорстої години ранку 21 серпня.

Роман Романів, головний інженер КП "Тернопільводоканал": "Збудувався новий житловий будинок на вулиці 15 квітня, 2 Д. Це Фонд молодіжного будівництва. Вони побудували безпосередньо близько до нашого водоводу. Умовами було передбачено забезпечити відстань або перенести водопровід. Цей водопровід необхідно перенести для того, щоб функціонував будинок, система водопостачання і підключити його до системи водопостачання".

З усіма роботами, повідомляють у "Тернопільводоканалі", впоратися планують менш ніж за добу. Мешканців будинків комунальники просять запастися водою.

Роман Романів, головний інженер КП "Тернопільводоканал":  "Зовсім без води залишаться будинки житлові Сахарова, Сахарова 1А, в тому районі житлові будинки і юридичні особи, які підключені  в цьому районі. Це між Підволочиським шосе і нашою насосною станцією. Всі інші це "Дружба", "Кутківці", "Пронятин", "Березовиця", то верхні поверха можуть бути без задовільного тиску. Може бути понижений тиск, а може буде і всюди вода. Зараз ми точно сказати не можемо. Надіємося, що ми швидше справимося і всі будуть мати воду".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here