додому допомога 20-річний студент Максим Королішин збирає кошти на дрони-камікадзе, автомобілі для військових і...

20-річний студент Максим Королішин збирає кошти на дрони-камікадзе, автомобілі для військових і доставляє “гуманітарку” із Нідерландів

394

20-річний студент Максим Королішин, окрім навчання, збирає кошти на дрони-камікадзе, автомобілі для військових, а також доставляє гуманітарну допомогу із Нідерландів. Попри те, що батьки хлопця проживають за кордоном, і спочатку намагалися вмовити сина переїхати до них, Максим твердо вирішив бути в Україні та всіляко допомагати нашим захисникам. Днями за свою благодійну діяльність хлопець отримав відзнаку “Волонтерська доблесть”. Більше про студента-волонтера знає Назарій Голуб.

Поміж парами та навчанням він організовує збори гуманітарної допомоги за кордоном та привозить в Україну.  Батьки Максима проживають за кордоном, він розповідає: спершу вони через переживання хотіли, щоб хлопець переїхав до них.

“Мама плакала, казала: “Максиме, там війна, переїжджай сюди.” Я аж сам плакав, але через те, що не хотів виїжджати.  Я хотів залишитися тут до останнього. Коли почалася війна, я думав, що робити. Не хотів виїжджати за кордон, і подумав: може піду волонтерити”, – згадує Максим.

Хлопець навчається на 4 курсі в Західноукраїнському національному університеті. Через те, що батьки хлопця проживають у Нідерландах, йому вдалося там налагодити хорошу комунікацію із місцевими жителями, які хотіли допомагати українському народу.

“Там люди відкликалися, запитували що потрібно, там памперси, медикаменти, гроші давали. Ми закупляли гуманітарну допомогу для біженців і передавали їм”, – зазначив він.

Окрім збору грошей та гуманітарної допомоги, хлопець разом зі своїми друзями Володимиром Редькою, Макаром Дирдою та Констянтином Прусем розпочали організовувати благодійні турніри з мініфутболу, на яких збирали на дрони-камікадзе, автомобілі, шини та запчастини для ЗСУ.

“Ми бачили, що у нас виходить, і так працювали. До мене написав Василь Пізняк, сказав, що йому потрібна машина.  Я відкрив банку і ми зібрали 150тисяч”, – розповідає Максим.

Зовсім нещодавно хлопець, за свої майже два роки волонтерської праці та допомоги нашим захисникам і переселенцям, отримав відзнаку “Волонтерська доблесть” від одної з бригад, якій активно допомагає.

“Якщо чесно, для мене ця відзнака дуже важлива. Хлопці воюють і я розумію, що вони зараз переживають, отримати від них відзнаку  – це для мене велика честь”, – поділився Максим.

Хлопець не забуває висловити вдячність рідним.

“Мій дідусь, якому я дуже дякую, буде дивитись це інтерв’ю. Я тобі дуже вдячний, що ти мене виховав справжнім чоловіком, який не боїться нічого. Я не захотів там лишатись, бо розумію, що тут війна і хлопцям треба допомога, інакше ми війну не виграємо ніяк”, – звернувся Максим до дідуся.

Хлопець говорить, що ,завдяки небайдужим українцям, збори вдається закривати швидко. Нині він накопичує для третьої окремо-штурмової бригади, у якій служить його знайомий. Військові потребують автомобіль для виконання бойових завдань, вартість автівки: 250 тисяч гривень. Максим просить усіх небайдужих долучитися до збору коштів. Реквізити для підтримки збору є у соцмережах хлопця. А також шукайте їх на нашому сайті  у розділі “Допомога”.