додому освіта 20-річчя відзначає Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту ТНЕУ

20-річчя відзначає Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту ТНЕУ

1360

Задуманий як абсолютно інноваційний у Тернополі і багато в чому і в Україні 20-тиріччя відзначає Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету. З цієї нагоди там зараз триває Міжнародний тиждень, в рамках якого конференції, дискусії, зустрічі науковців, студентів, випускників.

Назва Україно-нідерландський – уже давно не відповідає суті факультету. Першим партнером була Утрехтська школа бізнесу Нідерландів. Задуманий у 1993-му спільний проект був настільки інноваційним, що у тодішній освітній системі України мало хто вірив, що такий проект може бути  успішним і тривалим.

Людмила Гаврилюк-Єнсен, декан Україно-нідерландського факультету економіки та менеджменту ТНЕУ: "Ми розглядаємо як бренд уже і зберігаємо цю назву, хоча у нас є вже партнери і в Данії, і в Франції, і в Іспанії, і в Канаді, і в США, але це наше коріння, ми його зберігаємо, це наша історія, яка твориться от кожен день". 

Інновації ж усі 20 років на факультеті тривають. Тут створили першу в Україні кафедру фінансового інженірингу, за якістю підготовки бакалаврів слідкують закордонні фахівці, студенти семестрово навчаються і потім можуть ставати магістрами в закордонних університетах. Про дванадцять років співпраці з Україно-нідерландським факультетом ТНЕУ в Інхолланд університеті не шкодують.

Єрк Бусстра, професор університету Inholland (Нідерланди): "Ні, я думаю, що рішення співпрацювати з Україно-нідерландським факультететом – це як одруження і це вже назавжди. Я дуже щасливий співпрацювати з цим університетом".

Випускники ж факультету вірять, що роботу знайдуть без проблем.

Степан Собота, студент V курсу Україно-нідерландського факультету економіки та менеджменту ТНЕУ: "Я є конкурентноспроможним студентом, оскільки наш факультет дає хороші базові знання, як з іноземних мов, так і дає грунтовні знання з економіки".

Зеновій Задорожний, проректор з наукової роботи ТНЕУ: "Це факультет, який прокладає шлях нашому університету в Європу. І саме туди нам треба йти, саме туди рухатися, тому що майбутнє України – в Європі".