додому культура 20 березня завершується поетичний конкурс від TV-4 “Любов врятує Україну”

20 березня завершується поетичний конкурс від TV-4 “Любов врятує Україну”

429

vlcsnap-2015-03-18-19h26m54s218Поетичний конкурс “Любов врятує Україну”, який проводить телеканал TV-4, підходить до завершення. Вірші можна надсилати ще до 20 березня включно. Сьогодні перші конкурсні роботи, які надійшли до нас із різних куточків України, переглядали члени журі. Це тернопільські поети Марія Баліцька та Олег Герман.

Любов врятує Україну. Це тема поетичного конкурсу, який до Всесвітнього дня поезії проводить телекомпанія TV-4. Свої роботи нам надіслали вже близько тридцяти поетів різного віку із різних регіонів України. Роботи ще можна подавати до двадцятого березня. Цього ж дня увечері їх передадуть журі конкурсу. Оцінюватимуть роботи тернопільські поети Марія Баліцька та Олег Герман. Сьогодні вони вже переглянули частину віршів.

Вже наступного тижня ми оголосимо імена переможців. Вони зможуть записати вірш у студії телеканалу, а також отримають призи від партнерів конкурсу. Якщо Ви бажаєте спробувати свої сили – усі умови конкурсу та вірші учасників читайте на сайті tv4.te.ua.