додому Новини 20 березня ФК “Тернопіль” у рідному місті прийме футбольний клуб “Миколаїв”

20 березня ФК “Тернопіль” у рідному місті прийме футбольний клуб “Миколаїв”

515

vlcsnap-2015-03-19-18h18m22s101Тернопіль проти Миколаєва. В п’ятницю 20 березня ФК “Тернопіль” у рідному місті прийме футбольний клуб “Миколаїв”. Ця гра дасть початок весняній частині Чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги. Пропри те, що тернополяни нині четверті у турнірній таблиці, а суперник із Миколаєва поки дванадцятий, на зустріч муніципали Тернополя налаштовуються серйозно.

– Це перша гра після зимової перерви і всі суперники – це загадка, тому що комплектувалися, практично 7-8 нових футболістів в них заявлено. Я думаю одно, що не буде в нас такого, що ми суперника недооцінимо, бо ми знаєм, “Миколаїв” – це з традиціями, це дуже хороша команда і тим більше, що зараз там плеяда тренерів зібралася, і кожен тренер, який би не був, буде старатися максимального досягнути результату, – говорить головний тренер ФК “Тернопіль” Василь Івегеш.

ФК “Тернопіль” до матчу із “Миколаєвом” підходить без втрат в основному складі. Єдине – травмувався молодий півзахисник Олександр Кіцак, якого муніципали підписали цієї зими, відтак у першій грі сезону хлопець не зіграє. Решта гравців тренерський штаб налаштовує на перемогу.

– Ви знаєте, наша команда це команда яка б’ється до кінця, команда, яка буде старатися, команда, яка хоче, щоби сподобатись нашому болільнику, і хотів би запросити всіх. Я думаю, що не буде холодно і на завтрішню ігру підтримка вболівальника нам дуже поможе, – каже Василь Івегеш.

Матч ФК “Тернопіль” та “Миколаєва” відбудеться в п’ятницю 20 березня на центральному стадіоні Тернополя. Почнеться зустріч о 18-й.