Головна культура 20 – 21 липня у Тернополі вперше пройде Всеукраїнський рок-фестиваль “Файне місто”

20 – 21 липня у Тернополі вперше пройде Всеукраїнський рок-фестиваль “Файне місто”

324

У найближчі вихідні, 20 та 21 липня у Тернополі вперше пройде Всеукраїнський рок-фестиваль "Файне місто". Дійство відбудеться на острівку "Чайка", що в парку імені Тараса Шевченка. А для гостей з інших міст облаштують наметове містечко у парку Топільче на Козацькому острівку. Всього у Тернополі чекають більше 20 рок-колективів з усієї України. Медіа-партнер рок-фестивалю "Файне місто" – телеканал "TV-4".

Розпочнеться рок-фестиваль "Файне місто" у Тернополі у суботу, 20 липня, о 15 годині, а завершиться у неділю, о 23. Впродовж двох днів тернополяни та гості міста матимуть змогу почути музичні композиції 23 українських рок-колективів. У суботу виступатимуть 12 рок-гуртів, а в неділю – 11, кажуть організатори.

Ростислав Плахцінський, співорганізатор рок-фестивалю "Файне місто": "Підбір здійснювався так: вибирали, які гурти локально є найбільш популярні серед тернополян, тобто які потрібно поставити, щоб було для тернопільського слухача і підбиралися також гурти, щоб зібрати побільше відвідувачів з інакших міст. Працюємо з багатьма фестивалями інакшими, які проводяться на Західній Україні".

Володимир Пасяка, співорганізатор рок-фестивалю "Файне місто": "Якщо взяти по гуртах, ми також намагались їх якось так рівно розділити, щоб 1 день не був кращий за інший, і навпаки. Тобто, кожен день буде відкриватись музикантами, які вважаються молодими колективами".

Рок-фестиваль "Файне місто", незважаючи на те, що проходитиме у Тернополі вперше, вже сміливо можна назвати Всеукраїнським, адже на нього з'їдуться з усіх куточків нашої країни. Серед відомих місцевих виконавців – улюблені тернополянами гурти "Холодне Сонце" та "Los Colorados".

Руслан Приступа, гурт "Los Colorados": "Може воно і не все вдасться як було задумано, думаю, цього боятися не потрібно, з цього тільки потрібно буде зробити певні висновки і продовжувати працювати далі. Всі знають тепер добре відомий фестиваль "Захід" і я пам'ятаю як перший раз ми виступали, хороше дійство було, але щоб тако , якоїсь там помпезності я не замітив, а зараз фестиваль за короткий період виріс досить серйозно. Я думаю, в нашого фестивалю "Файне місто" є такі самі можливості, або навіть і більші".

Зініціювала проведення рок-фестивалю "Файне місто" у Тернополі молодіжна громадська організація "Файне місто".

Рустам Єргешов, голова молодіжної громадської організації "Файне місто": "Всім відомо, що музика, популярна музика, вона об'єднує людей  і наша ціль – об'єднати людей з усієї України саме в Тернополі, щоб Тернопіль зробити такою музичною столицею, щоб цей захід ще раз довів, що Тернопіль – це туристичне місто".

А ще проведення цього фестивалю поверне Тернополю статус рок-міста, переконані організатори, який був здобутий завдяки фестивалю "Нірвана", та втрачений протягом останніх років.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here