додому Новини 20-21 березня у Тернополі відбуваються “Дні кіно від ТРО”

20-21 березня у Тернополі відбуваються “Дні кіно від ТРО”

460

У приміщенні актової зали Західноукраїнського національного університету упродовж двох днів, 20-21 березня відбуваються “Дні кіно від ТРО”. У рамках проєкту презентують документальні фільми та історії, а також фотовиставки, що створені військовослужбовцями служби зв’язків з громадськістю Командування Сил територіальної оборони ЗСУ. Фотовиставка “Довжиною у війну” зібрала репортажні світлини на воєнну тематику військовослужбовців ЗСУ. Мета проєкту – розказати українцям про війну без прикрас, а також сприяти зміцненню мотивації до військової служби у лавах ЗСУ. Подробиці – далі.

Це медіапроект команди проекту “ТРО медіа”. Ці репортажні світлини зроблені одразу після деокупації Київщини. Авторами є справжні військовослужбовці ЗСУ – начальник служби зв’язків з громадськістю Командування Сил територіальної оборони ЗСУ полковник Олексій Дмитрашківський та фотограф, молодший сержант Олег Пальчик. Окрім цього команда “ТРО медіа” презентувала освітянам свої відеороботи.

“Ідея полягає в тому, щоб зробити документальний фільм про кожну із бригад територіальної оборони. Події відбуваються від початку створення бригади до червня 2023 року. Ми об’їздили всі батальйони, записали понад 100 інтерв’ю, записали історію бійців”, – розповів Олександр Ткачук, військовослужбовець ЗСУ та режисер у “ТРО Медіа”.

Мета проекту “Дні кіно від ТРО” – розказати українцям про війну без прикрас, а також сприяти зміцненню мотивації до військової служби у лавах ЗСУ.

“Активно працюємо над перекладом наших документальних фільмів для того, щоб показати аудиторії всі ті жахіття війни, всі ці військові злочини, які рашисти на жаль продовжують завдавати українському суспільству”, – додав Микола Кобилюк, військовий та журналіст у “ТРО Медіа”.

Переглянути п’ять стрічок в рамках проекту “Дні кіно від ТРО” можна у актовій залі Західноукраїнського університету 21 березня. Зокрема, сеанс на фільм про військових тернопільської 105-ої окремої бригади територіальної оборони розпочнеться о 14:30. Вхід вільний.