додому суспільство 19 травня вже вп’яте в Тернополі відбудеться Західноукраїнська туристична виставка-фестиваль

19 травня вже вп’яте в Тернополі відбудеться Західноукраїнська туристична виставка-фестиваль

455

У Тернополі 18 травня вже вп'яте відбудеться Західноукраїнська туристична виставка-фестиваль. Містечка туристичної привабливості, народних ремесел, сервісного обслуговування, народної творчості дадуть можливість тернополянам і гостям міста не лише ознайомитися з туристичною привабливістю Західної України і Тернопільщини зокрема, а й цікаво відпочити і навіть подбати про майбутній літній відпочинок, кажуть організатори виставки-фестивалю у Тернополі. Урочисте відкриття Західноукраїнської туристичної виставки-фестивалю відбудеться у парку імені Тараса Шевченка у Тернополі 18 травня о 14 годині.

Західноукраїнську туристичну виставку-фестиваль у Тернополі проводять вже вп'яте, аби представити туристично-рекреаційний, санаторно-курортний потенціал Західної України, створити можливість безпосередньо познайомитися з найпривабливішими туристичними місцями Тернопільщини.

Леся Серетна, начальник управління з питань туризму та курортів Тернопільської ОДА: "Приїжджають до нас більше 12 областей України. Це хороший на сьогодні показник. Крім того, приїжджає до нас делегація з Польщі – українсько-польська туристична палата при консульстві Польщі у Львові. Ця делегація буде очолювана президентом даної палати. Будуть задіяні туристичні фірми".

Назар Яворський, начальник відділу зовнішніх зв'язків та промоції Тернопільщини виконавчого апарату Тернопільської облради: "В нас буде делегація з Придністровської Республіки, будуть представники іспанського турбізнесу за рахунок зв'язків з Товариством Україна-Іспанія. Є зацікавлення Словаччини, Італії, Португалії та Австрії, вони не готові ще цього разу сформувати делегації, але я думаю, що діалог розпочався і ми будемо спільно працювати в цьому напрямку, щоб Тернопілля відкривати світові, а не тільки Україні".

Учасники та гості туристичної виставки-фестивалю зможуть ознайомитися з інвестиційними проектами та комерційними пропозиціями в галузі туризму та рекреації в тому числі –туристичними комплексами, проектами з розбудови інфраструктури.

Юрій Дейнека, начальник управління стратегічного розвитку Тернопільської міськради: "Заходи дають своє, якщо сидіти і нічого не робити, то ми нічого і не отримаємо. Звичайно хотілося б значно більших показників, значно більших можливостей туристичного розвитку і міста і області, але маємо певні обмеження як внутрішні,  так і зовнішні, які не завждии  сприяють тому, щоб туристи подовше залишалися в Тернополі чи області і приїжджали побільше в наше місто. Але ми відкриті до всіх і щиро запрошуємо усіх в наше місто і область".

Крім презентації туристичної привабливості Західної України та Тернопільщини зокрема, на виставці-фестивалі  місцеві ресторани ділилитимуться рецептами фірмових страв, народні умільці даватимуть майстер-класи, відбудеться фестиваль ковальства та гончарства. Тернополяни та гості міста зможуть побачити демонстраційний показ мод середньовічних та національних костюмів різних регіонів України.