Головна суспільство 19 травня вже вп’яте в Тернополі відбудеться Західноукраїнська туристична виставка-фестиваль

19 травня вже вп’яте в Тернополі відбудеться Західноукраїнська туристична виставка-фестиваль

328

У Тернополі 18 травня вже вп'яте відбудеться Західноукраїнська туристична виставка-фестиваль. Містечка туристичної привабливості, народних ремесел, сервісного обслуговування, народної творчості дадуть можливість тернополянам і гостям міста не лише ознайомитися з туристичною привабливістю Західної України і Тернопільщини зокрема, а й цікаво відпочити і навіть подбати про майбутній літній відпочинок, кажуть організатори виставки-фестивалю у Тернополі. Урочисте відкриття Західноукраїнської туристичної виставки-фестивалю відбудеться у парку імені Тараса Шевченка у Тернополі 18 травня о 14 годині.

Західноукраїнську туристичну виставку-фестиваль у Тернополі проводять вже вп'яте, аби представити туристично-рекреаційний, санаторно-курортний потенціал Західної України, створити можливість безпосередньо познайомитися з найпривабливішими туристичними місцями Тернопільщини.

Леся Серетна, начальник управління з питань туризму та курортів Тернопільської ОДА: "Приїжджають до нас більше 12 областей України. Це хороший на сьогодні показник. Крім того, приїжджає до нас делегація з Польщі – українсько-польська туристична палата при консульстві Польщі у Львові. Ця делегація буде очолювана президентом даної палати. Будуть задіяні туристичні фірми".

Назар Яворський, начальник відділу зовнішніх зв'язків та промоції Тернопільщини виконавчого апарату Тернопільської облради: "В нас буде делегація з Придністровської Республіки, будуть представники іспанського турбізнесу за рахунок зв'язків з Товариством Україна-Іспанія. Є зацікавлення Словаччини, Італії, Португалії та Австрії, вони не готові ще цього разу сформувати делегації, але я думаю, що діалог розпочався і ми будемо спільно працювати в цьому напрямку, щоб Тернопілля відкривати світові, а не тільки Україні".

Учасники та гості туристичної виставки-фестивалю зможуть ознайомитися з інвестиційними проектами та комерційними пропозиціями в галузі туризму та рекреації в тому числі –туристичними комплексами, проектами з розбудови інфраструктури.

Юрій Дейнека, начальник управління стратегічного розвитку Тернопільської міськради: "Заходи дають своє, якщо сидіти і нічого не робити, то ми нічого і не отримаємо. Звичайно хотілося б значно більших показників, значно більших можливостей туристичного розвитку і міста і області, але маємо певні обмеження як внутрішні,  так і зовнішні, які не завждии  сприяють тому, щоб туристи подовше залишалися в Тернополі чи області і приїжджали побільше в наше місто. Але ми відкриті до всіх і щиро запрошуємо усіх в наше місто і область".

Крім презентації туристичної привабливості Західної України та Тернопільщини зокрема, на виставці-фестивалі  місцеві ресторани ділилитимуться рецептами фірмових страв, народні умільці даватимуть майстер-класи, відбудеться фестиваль ковальства та гончарства. Тернополяни та гості міста зможуть побачити демонстраційний показ мод середньовічних та національних костюмів різних регіонів України.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here