додому суспільство 19 травня у Тернополі стартує парковий сезон

19 травня у Тернополі стартує парковий сезон

546

У Тернополі стартує сезон атракціонів. Цьогоріч трохи пізніше, як зазвичай. Комунальники пояснюють: улюблені каруселі тернополян тільки пройшли необхідний технічний огляд. Досі у міських парках працювали лише безкоштовні дитячі майданчики та приватні платні атракціони. Вартість комунальних значно нижча і цьогоріч не зміниться.

Ольга Савуляк, журналіст: "Поки навколо остівка "Чайка", що у парку імені Тараса Шевченка, спокійно ловлять рибу тернополяни. Та вже за кілька днів це буде неможливо. З неділі спокій водойми порушуватимуть катамарани".

Їх перед початком нового сезону саме фарбують. На воду випустять 5 двомісних та 3 великих – 4-місних катамарани. Ще стільки ж кататиме тернополян у парку "Топільче". Вартість водних прогулянок не змінилась. За півгодини на малому судні – 10 гривень, на великому – 12.
Поряд вже облаштовують новий дитячий майданчик. Нещодавно звідси забрали дві гірки. На їх місці за спонсорські гроші спорудять дитячий комплекс "Корабель". Вже тиждень облаштовують територію.

Пан Віталій, облаштовує дитячий майданчик у парку ім. Т. Шевченка: "Тут будуть пішохідні доріжки, буде посипатися все отсєвом, так як на … тенісних кортах, щоб не було каміння. Буде проводитися благоустрій території… Ведуться підготовчі роботи, встановлюються бордюри, розмітка зроблена".

Завершити планують до початку літа. А от звичні комунальні атракціони у парках міста запрацюють вже у найближчу неділю, 19 травня.

Богдана Олещук, в. о. керівника КП "Об'єднання парків культури і відпочинку" Тернополя: "По парку "Відродження" – це "Клоун", "Колесо огляду", "Ромашка", "Дитячі каруселі", "Сюрприз", "Грибок", "Веселі гірки", "Берізка", "Юнга", "Автодром", "Сонечко", "Північне сяйво".

Вік окремих атракціонів – понад 30 років. Попри це, усі вони справні, кажуть комунальники.

Богдана Олещук, в. о. керівника КП "Об'єднання парків культури і відпочинку" Тернополя: "Наші каруселі вже старенькі, але дозвільний центр дав нам дозвіл, вони пройшли всі перевірки, випробування, тому безпечні для катання дітей".

Вартість розваг цьогоріч не змінилась. Квитки коштуватимуть від 4 до 10 гривень.