додому надзвичайне 19-річний кременчанин пограбував колегу і погрожував його вбити

19-річний кременчанин пограбував колегу і погрожував його вбити

417

1392027343_ubil19-річного жителя Кременця правоохоронці звинувачують у грабежі та погрозі вбивства 32-річного колеги по роботі. 

Конфлікт між зловмисником і потерпілим розгорівся неподалік офісу фірми, у якій обоє працюють, а причиною сварки стало звичайне непорозуміння. Сварка швидко переросла у бійку. Молодший накинувся на колегу й декілька разів ударив його по голові. Далі, скориставшись своєю фізичною перевагою, відібрав у жертви мобільний і трохи більше сотні гривень, та пішов у своїх справах.

Вже ввечері зловмисник повернувся до офісу, а трохи пізніше прийшов і потерпілий. Молодший схопив колегу та став погрожувати йому ножем. У ситуацію вчасно втрутився власник фірми, який разом із дружиною став випадковим свідком нападу. Чоловік зумів вихопити холодну зброю, викликав міліцію і швидку.

Дії молодого кременчанина правоохоронці кваліфікували за частиною 2 статті 186 ККУ- грабіж, поєднаний з насильством та частиною 1 статті 129 ККУ – погроза вбивством. Зловмиснику вже оголошено про підозру, вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.

Джерело: СГЗ УМВСУ в Тернопільській області