додому суспільство 19 медалей привезли зі Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» діти Тернопільщини

19 медалей привезли зі Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» діти Тернопільщини

475

19 медалей: золото, срібло та бронзу привезли зі Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» діти Тернопільщини. Учні Тернопільської обласної школи для дітей зі зниженим слухом та Теребовлянської школи для глухих дітей взяли участь у змаганнях в Євпаторії. Команда з Тернопільщини грала у футбол, пляжний волейбол, настільний теніс, змагалася з греко-римської та вільної боротьби.

У Євпаторії відбулась ювілейна – двадцята – спартакіада для дітей-інвалідів "Повір у себе". Збірна Тернопільщини традиційно стала учасниками змагань, що відбувались у восьми видах спорту. Діти із вадами слуху команди Тернопільщини гідно виступили та завоювали майже 20 медалей, із них 4 – золоті.

Петро Ніколюк, тренер, викладач волейболу: "Не всі види спорту ми виставляли, але ж ми сподівалися, що завоюємо багато медалей. І на сьогоднішній день і керівництво, і ми задоволені нашим виступом".

Учасники спартакіади "Повір у себе" повернулися додому натхненні успіхом. Особливо пишаються своїми досягненнями із волейболу.

Олег Юзчишин, начальник Тернопільського обласного центру з фізичної культури та спорту інвалідів: "Кожен учасник, а у нас 19 дітей, виборов або золото, або срібло, або бронзу. Це дуже великий успіх для Тернополя. Ми вперше з пляжного волейболу здобули золоті медалі на всеукраїнській спартакіаді. Це дуже-дуже мене веселить і я радий як начальник за своїх тренерів, за своїх підлеглих. Молодці. Даром хліб не їмо". 

Радіють за переможців і найрідніші люди – батьки. А все тому, що спорт у житті дітей з особливими потребами додає енергії, оптимізму і справді спонукає повірити у власні сили.

Ірина Ваврикович, мама учасниці Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе": "Цим дітям дуже важко знайти своє місце в житті, а серед них є дуже багато талановитих дітей. Не даремно кажуть, що Бог одне забирає, а другим обдаровує. І така організація, як "Інваспорт", вносить дуже багато в їхнє життя. Бо ті діти можуть себе знайти в різних видах спорту".