додому духовність 18 вересня відбудеться благодійна вистава, аби зібрати гроші на лікування трирічної Злати

18 вересня відбудеться благодійна вистава, аби зібрати гроші на лікування трирічної Злати

558

vlcsnap-2014-09-16-14h24m41s91Бути не байдужими і допомогти трирічній Златі вижити просять тернополян родичі дівчинки. Вона вже перенесла 2 складні операції з видалення пухлини головного мозку. Зараз Злата разом з батьками перебуває в лікарні у Сієтлі у США. Тим часом у четвер, 18 вересня, в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбудеться благодійна вистава та аукціон з продажу картин. Виручені гроші передадуть на лікування маленької тернополянки.

Півтора роки тому в трирічної тернополянки Злати Карпик діагностували гліому стовбура мозку. Дівчинка вже перенесла дві складні операції. Лікарі дали надію батькам. На лікування в американській клініці необхідно близько 300тисяч доларів, відтак батьки, рідні, знайомі просять допомоги у небайдужих. Наразі за допомогою волонтерів, меценатів, благодійників вдалося зібрати понад 75 тисяч доларів.

– Шановні тернополяни, гості міста, ми щиро вдячні Вам за підтримку Златочки, вона вже радісна, вона вже ходить, рухається і всі ті акції, які ми робили, всі гроші, які ми зібрали небезслідні. Наступна наша акція – вистава “Мати наймичка” присвячена 200-літтю Шевченка, яка відбудеться в академічному театрі Тернополя.

Вистава відбудеться в четвер, 18 вересня. Усі виручені гроші передадуть на лікування Златочки. Квитки можете замовляти за номером: 0673708277. Після вистави волонтери організували також благодійний аукціон з продажу картин.

– Ми звертаємося до всіх, кому небайдужа ця біда, долучитися до таких акцій. Златочка Вам за це буде дуже вдячна, бо дитинка дійсно виздоровлює.