додому суспільство 18 та 19 травня у Тернополі проведуть “Веловихідні”

18 та 19 травня у Тернополі проведуть “Веловихідні”

551

Протягом двох днів велосипедисти переконуватимуть городян, чому варто полюбити двоколісний транспорт. Організатори запланували провести: велопробіг містом, ретропарад, змагання на позашляхових, крос-кантрійних велосипедах та ще багато цікавого. Організовує захід Асоціація велосипедистів Тернополя.

Цьогоріч вперше "Велодень" у Тернополі проведуть протягом двох днів. 18 травня стане початком веловихідних. На театральному майдані для городян виступлять екстремали та проведуть майстер-клас з ремонту двоколісного транспорту.  Велолюбителі не засиджуватимуться у центрі міста, а влаштують пробіг різними мікрорайонами Тернополя. Цікаво буде і ввечері, наголошують організатори. На дальньому пляжі  тернополян познайомлять із крос-кантрійними велосипедами. 19 травня вперше у Тернополі  проведуть парад у стилі "ретро".

– Ми запрошуємо всіх велосипедистів принарядитися. Ми збиремося в центрі для фотосесії  і будуть якісь конкурси та змагання між учасниками. А потім ми вже будемо парадувати містом в тому одязі і заїдемо на Туристичну західно-українську виставку, – розповідає речник Асоціації велосипедистів Тернополя Андрій Янович.

У Асоціації велосипедистів Тернополя розповідають, з кожним роком все більше городян надає перевагу саме двоколісному транспорту. Місто невелике, тож і на велосипеді можна швидко, без заторів та шкоди довкіллю дістатися будь-якого куточка. Минулоріч у "Велодні" взяло участь близько півтори сотні людей.  Цього року очікують ще більше.

– Я вважаю, що це багато. Це вже ті, які приїхали, хто любить велосипед. Не просто, що там кататися на город з бараболею чи на дальній пляж відпочивати. Це ті, що вважають себе велосипедистами, – каже Андрій Янович. – Прийшовши туди, я пропагую велосипед. Як здоровий, екологічний, красивий транспорт для міста.

Усім, хто хоче взяти участь у "Велодні", потрібно приходити на Театральний майдан у Тернополі. Початок об 11 годині.