додому надзвичайне 18-річний хлопець обкрадав власну бабусю

18-річний хлопець обкрадав власну бабусю

454

140559413984-річну жительку одного із сіл Бережанського району обкрадав її 18-річний онук.  Замість допомагати та піклуватися про бабусю, він вирішив пожити за її рахунок.

Із заявою про крадіжку до співробітників Бережанського райвідділу міліції звернулася 84-річна пенсіонерка. Жінка розповіла, що її внук викрав вночі з горища будинку 7 мішків пшениці. За словами потерпілої, юнак раніше крав у неї гроші. Але старенька мовчала, бо соромилася вчинків свого родича, думала схаменеться. Терпець бабусі увірвався, коли онук виніс зерно, яке пенсіонерка отримала за паї.

Міліціонери розшукали внука потерпілої. Свою провину хлопець не заперечував. Як з’ясувалося, він ніде не працював, перебивався випадковими підробітками. Коли грошей на життя не вистачало, крав пенсію у старенької бабусі та наївно вважав, що його дії залишаться безкарними. Та родинні відносини не звільняють від кримінальної відповідальності.

Проти хлопця відкрито кримінальне провадження. Окрім статті 185 ККУ – крадіжка, підозрюваному висунуто обвинувачення за частиною  другою статті 186 – грабіж. Як з’ясувалося, юнак також пограбував випадкового перехожого – відібрав у нього мобільний телефон. Правоохоронці вилучили у підозрюваного чужий засіб зв’язку.  Триває досудове розслідування.

Джерело: СГЗ УМВСУ в Тернопільській області