додому суспільство 18 листопада у Тернополі автопробігом вшанують пам’ять жертв автомобільних аварій

18 листопада у Тернополі автопробігом вшанують пам’ять жертв автомобільних аварій

619

14 людей гине і більше 100 травмується щодня на автошляхах України. Так свідчить статистика. Від понеділка в нашій державі триває Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху, який завершиться 18 листопада у Всесвітній день пам'яті жертв дорожньо-транспортних пригод. У Тернополі цього дня запланували автопробіг вулицями міста. Ініціатор акції – громадська організація "Рейсінг тім Тернопіль". Державтоінспекція захід підтримала.

Олег Данівський, керівник ГО "Рейсінг тім Тернопіль": "Офіційний виїзд заплановано на 11 годину, буде проїзд по вулиці 15 Квітня, Степана Бандери, Руська, розворот біля тернопільської дамби, Замкова, Грушевського і виїзд на Театральний майдан. Десь приблизно о 12 годині почнеться дійство на Театральному майдані і відповідно там буде виголошена промова, ще символічне запалення свічок і покладання квітів".
 
Микола Лецкалюк, начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ в Тернопільській області: "Ця колона проїде під супроводом Державтоінспекції звичайно, але з дотриманням всіх правил дорожнього руху. Якщо загорається на приклад червоне світло під час руху колони, всі активісти будуть зупинятись, відповідно не порушуючи правил дорожнього руху які можуть призвести до дорожньо-транспортної пригоди".
 
У тернопільському автопробізі в пам'ять жертв ДТП, в неділю, 18 листопада, передбачають організатори, буде до 20 автомобілів. Акцію, ініційовану громадською організацією "Рейсінг тім Тернопіль" уже підтримали окремі автоклуби міста. Також до участі запрошують усіх небайдужих.
 
Олег Данівський, керівник ГО "Рейсінг тім Тернопіль": "Це такий день, який частково зачіпає кожну людину, кожного водія, відповідно якщо є бажання, якщо є можливість, якщо є автомобіль, я би попросив щоб, тернополяни, підтримайте нас в даній акції, як не як для більшості людей це є справді важливо".
 
Микола Лецкалюк, начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ в Тернопільській області: "Крім того ми звертаємось на даний час до священиків всіх конфесій, щоб вони все ж таки провели якусь літургію в пам'ять жертв дорожньо-транспортних пригод. Звернулися до парафіян з проханням дотримуватись правил дорожнього руху, це раз. Ну і, звичайно, не порушувати ці правила, адже кожне порушення – це, знову ж, травми і може призвести до дуже важких наслідків".
 
TV-4