Головна суспільство 18 липня відбудеться чергова сесія міської ради

18 липня відбудеться чергова сесія міської ради

256

Проект заходів підтримки українського виробника, яким передбачається спецільне маркування для російських товарів розглянуть на черговій сесії міської ради. Вона відбудеться у п'ятницю, 18 липня. На розгляд виносять190 основних питань, 160 із яких – земельні. Також розглянуть зміни до бюджету Тернополя та закріплення ділянки під будівництво шостого мікрорайону міста за комунальним підприємством, яке і визначить, хто його забудує.

– Ми додатково виділяємо 238 тисяч гривень для потреб освіти, 1 млн. 60 тис виділяється для придбання ще додатково чотирьох трьолейбусів, які є можливість ще в цьому році придбати, 2 млн 180 тис виділяється для управління ЖКГ для проведення капітальних ремонтів і 600 тис грн для придбання УЗД апарату для лікарні швидкої допомоги, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

На сесії розглянуть і проект рішення про програму забезпечення обороноздатності військових формувань області

– Вже передбачено на ці потреби виділити 130 тисяч гривень для придбання бронежилетів і касок для хлопців, які служать в батальйоні "Тернопіль". Крім того сьогодні рішенням виконавчого комітету було виділено 60 тисяч гривень для БФ "Карітас", через який також будуть придбані бронежилети для наших тернополян, які служать в батальйоні "Тернопіль", – каже Сергій Надал.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here