Головна Головні 18 і 19 квітня не буде води у Тернополі та навколишніх селах

18 і 19 квітня не буде води у Тернополі та навколишніх селах

571

vlcsnap-2016-04-13-15h05m07s147Не буде води у Тернополі та навколишніх селах 18 і 19 квітня, через промивання водопровідних мереж “Тернопільводоканалу”. Відновити повноцінне водопостачання обіцяють до 24 години вівторка 19 квітня.

Водоканалівці зазначили, одночасне відключення води по всіх районах Тернополя спричинене не тільки промиванням водопровідних мереж, а й рядом ремонтних робіт, виконання яких можливе тільки за умови повної зупинки насосних станцій.

– Як правило, в перший день зупинки водопровідних насосних станцій ми випускаємо воду з мережі і проводимо комплекс робіт, які неможливо провести, коли вода присутня в мережах. Зокрема, це в основному йде заміна запірної арматури великих діаметрів. Заміна пожежних гідрантів. В нас є ще ряд будівельних організацій, які чекали цього періоду для проведення, підключення новозбудованих об’єктів до нашої мережі, – розповідає директор КП “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма.

Після закінчення ремонтних робіт в помешканнях Тернополя вода з’являтиметься поступово, проте вона міститиме підвищену дозу хлору для очищення труб, тому буде не придатною для пиття та приготування їжі.

– Мікрорайон Нового світу, Центральна частина міста, район Старого парку і територія, де ми з вами знаходимося- район вулиці Живова. Відповідно, ми сюди плануємо воду запускати з 19 квітня. Це приблизно під вечір 18 числа. А в решта частин міста – це мікрорайон Баму, Східний, Дружба, Кутківці вода буде поступово подаватися вже починаючи з наступної доби, тобто з 19 квітня, – каже Володимир Кузьма.

Набирати воду потрібно завчасно, кажуть чиновники, щоб не створювати надмірного навантаження на мережу. А протягом відключення водопостачання рекомендують тернополянам користуватися колонками-качалками.

 

Також у комунальному підприємстві зазначили, при наявності води бурого відтінку телефонуйте у диспетчерську службу за номером 25-26-10.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here