додому Головні 179 людей, з них 56 дітей отруїлись невідомою речовиною у селі Іване-Пусте...

179 людей, з них 56 дітей отруїлись невідомою речовиною у селі Іване-Пусте Борщівського району

802

179 людей, з них 56 дітей отруїлись невідомою речовиною у селі Іване-Пусте Борщівського району. Люди підозрюють, що це хімікати, якими напередодні скропив поля місцевий фермер. Майже одночасно вони почали відчувати головний біль, нудоту, з’явилась сльозотеча. Це симптоми легкого отруєння, кажуть у Тернопільському обласному лабораторному центрі. Усім постраждалим надали допомогу амбулаторно, госпіталізації не потребував ніхто.

Масове отруєння на Борщівщині. Мешканці села Іване-Пусте раптово відчули себе погано. Із головним болем та іншими симптомами вони звернулись в місцеву амбулаторію.

-Це була сльозотеча, нудота, в деяких випадках була блювота, а також пронос. Важких випадків захворювання не було, тобто госпіталізації не потребував ніхто. Всім допомога надавалася в амбулаторії, закапувались очі Амбуцидом, слизові оболонки содовим розчином, – каже завідувач відділення неінфекційної захворюваності Тернопільського обласного лабораторного центру Світлана Крутяк.

У зв’язку з отруєнням людей у Іване-Пусте виїхали працівники Головного управління обласної держпродспоживслужби. Уже на місці спеціалісти встановили, що люди які звернулись за медичною допомогою, пов’язують погіршення стану здоров’я з обробкою полів поблизу їх села.

Фахівці встановили ряд порушень при обробці полів хімікатами. Господарство, яке здійснювало обробку, позапланово перевірять. Інформацію також передали поліції.