Головна Головні 179 людей, з них 56 дітей отруїлись невідомою речовиною у селі Іване-Пусте...

179 людей, з них 56 дітей отруїлись невідомою речовиною у селі Іване-Пусте Борщівського району

606

179 людей, з них 56 дітей отруїлись невідомою речовиною у селі Іване-Пусте Борщівського району. Люди підозрюють, що це хімікати, якими напередодні скропив поля місцевий фермер. Майже одночасно вони почали відчувати головний біль, нудоту, з’явилась сльозотеча. Це симптоми легкого отруєння, кажуть у Тернопільському обласному лабораторному центрі. Усім постраждалим надали допомогу амбулаторно, госпіталізації не потребував ніхто.

Масове отруєння на Борщівщині. Мешканці села Іване-Пусте раптово відчули себе погано. Із головним болем та іншими симптомами вони звернулись в місцеву амбулаторію.

-Це була сльозотеча, нудота, в деяких випадках була блювота, а також пронос. Важких випадків захворювання не було, тобто госпіталізації не потребував ніхто. Всім допомога надавалася в амбулаторії, закапувались очі Амбуцидом, слизові оболонки содовим розчином, – каже завідувач відділення неінфекційної захворюваності Тернопільського обласного лабораторного центру Світлана Крутяк.

У зв’язку з отруєнням людей у Іване-Пусте виїхали працівники Головного управління обласної держпродспоживслужби. Уже на місці спеціалісти встановили, що люди які звернулись за медичною допомогою, пов’язують погіршення стану здоров’я з обробкою полів поблизу їх села.

Фахівці встановили ряд порушень при обробці полів хімікатами. Господарство, яке здійснювало обробку, позапланово перевірять. Інформацію також передали поліції.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here