![завантаження](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/zavantazhennia-4.jpeg)
Прокурори Тернопільської обласної прокуратури спільно з управлінням екології та природних ресурсів Тернопільської обласної військової адміністрації організували вивезення 17 тонн небезпечних хімікатів, які зберігалися на складах у Гусятинській, Борсуківській, Скориківської, Золотниківської та Шумській територіальних громадах.
Залишки пестицидів зберігалися у незадовільних умовах, що не відповідали санітарним та природоохоронним нормам. Вони становили загрозу забруднення довкілля.
Спеціалізоване підприємство упаковало та вивезло небезпечні хімікати для подальшої утилізації у встановленому порядку.
Відтак вирішено одну з екологічних проблем регіону.