додому освіта 17-18 грудня школярі Тернополя не навчатимуться

17-18 грудня школярі Тернополя не навчатимуться

482

У зв'язку з негодою у школах Тернополя від сьогодні було призупинене навчання. Не підуть діти до школи і завтра, 18 грудня. Чи будуть уроки в середу, ще точно невідомо, адже сніг в області прогнозують і упродовж наступної доби. Припинили навчання 17-18 грудня і деякі райони області. Дитячі садки працюють.

Тимчасово, 17 і 18 грудня, призупинили навчання у Борщівському, Заліщицькому, Теребовлянському та Тернопільському районах, а от школярі з Шумського району до школи підуть аж у четвер, 20 грудня. В інших районах області навчання не припиняли, до школи діти не пішли лише в окремих селах та селищах, де діти не могли добратись до школи через заметені дороги, або ж у школах, де не було світла.  Через негоду сьогодні  залишились вдома 23 тисячі тернопільських школярів.

– Зважаючи на те, що ми 2 дні 17 і 18 не будемо вчитися, тому будемо відпрацьовувати 22 грудня в суботу, буде 4-денний робочий тиждень за понеділок 17 грудня і 29 грудня,зважаючи на те, що всі будуть працювати, в тому числі і педагогічні працівники, будуть відпрацьовувати за 31 грудня, то будемо відпрацьовувати за 18 грудня, – пояснила начальник управління освіти і науки Тернопільської міськради Ольга Похиляк.

Усі дитячі садки міста сьогодні працювали за звичним графіком, кажуть в управлінні освіти, правда заповнені були лише наполовину. Батьки, які мали можливість, залишали дітей вдома. Школи Тернополя працюватимуть вже з 19 грудня, коли територію біля закладів розчистять і діти зможуть без проблем добратися на навчання.