![vlcsnap-2021-09-13-17h56m26s098](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/vlcsnap-2021-09-13-17h56m26s098-640x360.jpg)
До дня народження TV-4 ми продовжуємо тішити наших глядачів подарунками. 16 вересня о 16:00 біля фонтану Кульбаба ми організовуємо вуличну вечірку, де у прямому ефірі розіграємо брендову продукцію та суперприз – новенький плазмовий телевізор!
До дня народження TV-4 ми продовжуємо тішити наших глядачів подарунками. 16 вересня о 16:00 біля фонтану Кульбаба ми організовуємо вуличну вечірку, де у прямому ефірі розіграємо брендову продукцію та суперприз – новенький плазмовий телевізор!