додому Новини 16 листопада ‒ День працівників телебачення, радіо та зв’язку

16 листопада ‒ День працівників телебачення, радіо та зв’язку

896

Наша зброя – влучне слово. 16 листопада своє професійне свято відзначають працівники телебачення, радіо та зв’язку. І у цей день ми готові не лише розповідати про здобутки, але, як з найріднішими людьми поділитись і найкаверзнішими, і найкумеднішими випадками, які у нас трапаляються під час роботи.

На календарі 16 листопада, а це значає, що своє професійне свято відзначають працівники телебачення, радіо та зв’язку. І здавалось би на робочих місцях нікого немає, проте, на ТВ-4 кипить робота. Ми ж не можемо не розповісти вам про найактуальніші події Тернопільщини.

– На відміну від того, що сьогодні свято, ми все одно працюємо, як бджілки завжди готові приносити корисну інформацію нашим глядачам і сьогодні теж день не вийнятковий.

Над сторенням випуску новин та програм працює цілий штат працівників. Це і директор, бухгалтер, інженер та режисери монтажу. Проте проблеми, якими живе наш край, зблизька бачать ті, хто безпосередньо виїжджає на події — це журналісти та оператори. Юлія Судомир працює на телебаченні вже 4 роки. Розповідає, є такі теми, над якими, їй як матері важко працювати.

– Ми знімали сюжет про апарат дихальної системи для немовлят. Чесно кажучи, може, це не професійно, але я не змогла увійти у відділення інтенсивної терапії, де перебувають дітки, яким можливо навіть немає одного кілограма, тому що я це потім дуже важко переживаю, оператор знімав це сам.