додому благоустрій 16 квітня у Тернополі відбудеться відкритий аукціон з продажу старої бруківки

16 квітня у Тернополі відбудеться відкритий аукціон з продажу старої бруківки

627

vlcsnap-2015-04-08-12h55m20s18916 квітня у Тернополі відбудеться відкритий аукціон з продажу старої бруківки. Участь можуть взяти усі охочі. З молотка піде бруківка, яку демонтували з вулиці Збаразької. На аукціон виставлять два лоти: базальтову бруківку і бутовий камінь-щебінь.

Бруківка з вулиці Збаразької неодноразово ставала предметом обговорення. Щоб розвіяти усі міфи, у міськраді пропонують тернополянам бруківку купити. Для цього організовують аукціон. Влада каже, ця бруківка була встановлена на вулиці Збаразькій у 50-60 роках минулого століття. Вона не австрійська, як можна часто почути, і не має ніякої історичної цінності, запевняє заступник міського голови.

– Вона є базальтова, а не гранітна. Вона не австрійська, а радянського періоду. Це фактично будівельні відходи. Так, це натуральний камінь, але він на стільки неформатний, настільки різних розмірів, що викласти її ідеально рівно майже неможливо, – розповів заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський.

Стартова ціна бруківки – 1050 гривень за тонну, бутовий камінь-щебінь на 30% дешевший. Потенційні покупці можуть на товар подивитися. Бруківка зберігається на території підприємства «Міськшляхрембуд». Оглянути її можна в робочі дні з 9 до 16 години. Попередньо потрібно зателефонувати за номером (097) 808-96-77.

– Якщо її викладати на дорогах, по яких буде їздити тяжкий транспорт, то її треба викладати на бетонну подушку. Ця подушка має бути ідеально рівна, а бруківка різних розмірів. Тому її можна використовувати десь для відмощення подвір’я, для пішохідних зон і то для цього мають бути окремі майстри, які дуже дорого коштують, бо це ручна праця. Вона не функціональна на проїжджій частині. Ви пам’ятаєте вулиця Збаразька. Вона створює багато незручностей, а після дощу вона дуже слизька, – каже Владислав Стемковський.

Аукціон відбудеться 16 квітня в десятій годині у приміщенні Тернопільської міськради.