додому Новини 15 років ув’язнення призначив колаборантці тернопільський суд

15 років ув’язнення призначив колаборантці тернопільський суд

834

У Тернополі до 15 років позбавлення волі за державну зраду засуджено працівницю податкової.

За публічного обвинувачення прокурорів Тернопільської обласної прокуратури в порядку спеціального судового розгляду жительку смт Мангуш Донецької області за державну зраду засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна (ч. 2 ст. 111 КК України).

Прокурор довів у суді, що громадянка України, перебуваючи на тимчасово окупованій території у Донецькій області, будучи працівником правоохоронного органу, всупереч Присязі державного службовця, пішла на співпрацю з ворогом й добровільного зайняла одну з посад у так званому «Министерстве доходов и сборов Донецкой Народной Республики».
Добровільно працюючи на ворога у незаконно створеному правоохоронному органі, «ревізор-інспектор» з 8.03.2022 по 17.06.2022 надавала консультації мешканцям окупованих територій та брала участь в організованих представниками держави-агресора заходах у проведенні підривної діяльності проти України.
Строк відбування покарання засудженій рахуватиметься з моменту її затримання.
Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі ТУ ДБР, розташованого у місті Львові, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.