додому Новини 15-літній тернопільський художник встановив місцевий арт-рекорду

15-літній тернопільський художник встановив місцевий арт-рекорду

1322

Картину “Ангел миру” за 46 хвилин та 20 секунд написав 15-літній тернопільський художник Павло Шачко, і… встановив місцевий арт-рекорд. Роботу виконав акрилом у стилі авангард та приурочив Дню Незалежності України. За встановленням рекорду спостерігала наша знімальна група.

Пензлика Павло Шачко у руки взяв ще у дитячому садочку. У вісім років вступив до Тернопільської художньої школи, де доля звела зі заслуженим художником України Миколою Дмітрухом. Відтак – посипались перемога за перемогою. Про юний талант заговорила Україна. У 12 років відбулась перша персональна виставка Павла, у 13 він став Диво-дитиною року, а у 15 – замахнувся на рекорд.

Нагадаємо,  25 серпня тернополян запрошують долучитись до встановлення рекорду України з написання картин

«Ангела миру» Павло Шачко написав за 2780 секунд, замість запланованих 7200. Каже, творив з настроєм та натхненням. Полотно поповнило експозицію виставки юного митця, що 23 серпня відкрилась в Українському домі «Перемога». До неї увійшло понад три десятка живописних робіт художника, написаних упродовж останніх трьох років. Загалом у доробку Павла близько сотні картин.