Головна ctrichka 15 грудня у Тернополі планують відкрити “Зимове містечко”

15 грудня у Тернополі планують відкрити “Зимове містечко”

15 грудня у Тернополі планують відкрити “Зимове містечко”, розповідає директор Туристично-інформаційного центру Тарас Ковальчук. На його території розташують 27 локацій. Серед них і food-локації, сувенірні та розважальні. Окрім того встановлять нові різноманітні атракціони для дітей.

-Насправді ми дуже багато  переробили по зимовому містечку, дуже багато дослухалися зауважень та побажань гостей міста та містян, змінили і планування розміщення будиночків і змінили розташування ковзанки.

Цього року театральний майдан Тернополя буде рясно всіяний великою кількістю атракціонів, яких ще не було у місті, розповідає Тарас Ковальчук. У планах також організувати зимові фестивалі.

-Ми врахували зауваження минулого року, наприклад, на рахунок продажу алкоголю і диму на театральному майдані, тому ні диму на театральному майдані, ні наливок, ні сильного алкоголю небуде. Буде глінтвейн лише, це класичний новорічний зігріваючий напій, ми проводили  опитування в соціальних мережах і всі підтримують те, що глінтвей має обов’язково бути.

Уже 16 листопада біля катедрального собору стоятиме приймальна святого Миколая,  куди діти можуть приносити листи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here