додому Новини 15 грудня у Тернополі планують відкрити “Зимове містечко”

15 грудня у Тернополі планують відкрити “Зимове містечко”

833

15 грудня у Тернополі планують відкрити “Зимове містечко”, розповідає директор Туристично-інформаційного центру Тарас Ковальчук. На його території розташують 27 локацій. Серед них і food-локації, сувенірні та розважальні. Окрім того встановлять нові різноманітні атракціони для дітей.

-Насправді ми дуже багато  переробили по зимовому містечку, дуже багато дослухалися зауважень та побажань гостей міста та містян, змінили і планування розміщення будиночків і змінили розташування ковзанки.

Цього року театральний майдан Тернополя буде рясно всіяний великою кількістю атракціонів, яких ще не було у місті, розповідає Тарас Ковальчук. У планах також організувати зимові фестивалі.

-Ми врахували зауваження минулого року, наприклад, на рахунок продажу алкоголю і диму на театральному майдані, тому ні диму на театральному майдані, ні наливок, ні сильного алкоголю небуде. Буде глінтвейн лише, це класичний новорічний зігріваючий напій, ми проводили  опитування в соціальних мережах і всі підтримують те, що глінтвей має обов’язково бути.

Уже 16 листопада біля катедрального собору стоятиме приймальна святого Миколая,  куди діти можуть приносити листи.