додому Головні 140 курсантів Тернопільського професійного коледжу склали присягу на вірність українському народу та...

140 курсантів Тернопільського професійного коледжу склали присягу на вірність українському народу та отримали свої перші погони

385
140 курсантів Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою склали присягу на вірність українському народу та отримали свої перші погони. Складання клятви – означає, що з цього дня юні курсанти повинні стати захисниками та оборонцями нашої землі. Загалом здобувають освіту у навчальному закладі, 360 юнаків та юначок. Окрім урочистого заходу на святі провели благодійний аукціон. Подробиці – військового свята, дивіться далі.
На території Збаразького замку курсанти першого курсу Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою склали урочисту клятву на вірність українському народові. Під час заходу курсантам передали прапор із підписом Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Честь отримати прапор випала першокурснику Максиму Скоцелясу: “Дійсно, я не очікував, але дуже приємно, дуже приємно та не очікувано, такі в мене враження”.

Максим розповідає, вибрав для себе військову справу, адже розуміє важливість цієї професії для нашої країни. А ще хлопець сподівається, що у військовому коледжі навчиться дисципліни та мужності.

Загалом ,у навчальному закладі здобувають освіту 360 юнаків та юначок. Цього року склали присягу на вірність українському народові та отримали свої перші погони – 140 курсантів, розповідає директор коледжу, полковник Вадим Ластовицький.

Вадим Ластовицький, директор Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою, звернувя до курсантів: “Сьогодні ви отримали свої перші погони у вашому житті, сьогодні ви знаходитеся, як і я ви в Збройних Силах України”.

Під час заходу також відбувся благодійний аукціон, на якому представили лоти від військового командування та волонтерів. На торгах вдалося зібрати 70 тисяч гривень на потреби 105-тої окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.