додому суспільство 14 мешканців нашого краю отримали звання “Людина року-2012”

14 мешканців нашого краю отримали звання “Людина року-2012”

618

14 мешканців нашого краю отримали звання "Людина року-2012". Премію започаткували ще у 2000 році. Відтоді її отримало понад дві сотні людей. Цьогоріч їх число поповнили медики, освітяни, спортсмени, письменники, журналісти, аграрії  та чиновники Тернопільщини. Дипломи, іменні медалі та традиційні скульптури вручали переможці конкурсу «Людина року» попередніх років.

З 2000 року, відколи спортивно-мистецький і духовний центр «Моя Україна» та редакція газети «Вільне життя» заснували премію "Людина року" на Тернопільщині, її отримали вже понад дві сотні людей. Цьогоріч їх число поповнили ще 14 переможців. Це люди різних професій, проте з однаково сильним бажанням робити світ кращим.

Володимир Пласконіс, засновник та організатор конкурсу "Людина року": "Ми по галузях взагалі не визначали, як таких, ми по поданнях. Є в газетах "Собода", "Вільне життя" готується об'ява завжди і за поданням установ, навчальних закладів, і є комісія, яка визначає переможців конкурсу того чи іншого року".

Для самих номінантів це не просто відзнака. Це визнання їхньої роботи людьми, для яких вони щодня наполегливо працюють і самовіддано творять. Такі нагороди, кажуть, неаби-як підбадьорюють та стимулюють.

Мирослав Кріль, головний диригент симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонії: "Хочеться працювати якісніше, хоч і так ніби працюємо якісно. Але люба відзнака, тим більше, коли це громадськість приходить на концерти, слухають і потім визнають мою роботу і роботу колективу, який я очолюю, пристойною, то ні в якому разі не можна опускатися і навіть бути на тому рівні, а постійно треба працювати над удосконаленням і себе, і колективу, і програм, і всього".

Євген Безкоровайний, голова Тернопільської організації Національної спілки письменників України: "Сталося так, що нагорода "Людина року" знайшла мене саме у 2012 році, який длямене в якійсь мірі є важким…  Робота не припиняється, справді нагорода додає нових сил і хочеться зробити ще багато для мого міста, для моїх тернополян, для моєї України".

Вручали нагороди переможці конкурсу "Людина року" попередніх років.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Хочеться сказати слова подяки організаторам цього конкурсу, бо вони зі своєї ініціативи роблять дуже благородну справу – відзначають кращих людей нашого міста і краю. Напевне символічним є те, що воно відбувається в приміщенні Тернопільського замку, з якого почало свою історію наше славне місто. А ці люди є тими людьми, які сьогодні прославляють наше місто на всю Україну, є добрим прикладом для інших в наслідуванні".

Поки імена переможців конкурсу викарбувані на стенді у Тернопільському замку. Та вже навесні, обіцяє Володимир Пласконіс, світ побачить книга під назвою "Золотий фонд Тернопілля", яка об'єднає всі ці імена. У наступні роки планують проводити  і сам конкурс.