Головна надзвичайне 14 ліцензій анулювали за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім та у вечірній...

14 ліцензій анулювали за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім та у вечірній час

464

146 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкоголем анулювали працівники Міністерства доходів та зборів цього року на Тернопільщині. 14 з них – за продаж спиртного та сигарет неповнолітнім та у вечірній час. Крім анульованих ліцензій підприємці – порушники заплатили штраф – 6800 гривень кожен. Сьогодні 15 дрібних магазинів у Тернополі, які раніше "попадались" за незаконний продаж алкоголю та тютюну, під котролем податківців та міліції.

68 перевірок та 74 порушення – такі результати роботи за перше півріччя управління, яке контролює обіг алкоголю та тютюну. Найчастіше спиртні напої продають за заниженими або завищеними цінами, серед порушень і торгівля без ліцензій та марок встановленого зразка. На особливому контролю продаж алкоголю неповнолітнім та у вечірній час.

Роман Савка, начальник управління контролю обігу та оподаткування підакцизних товарів Головного управління Міндоходів в Тернопільській області: "За перше півріччя за матеріалами як головного упраління так і інших контроюючих органів анульовано 14 ліцензій на продаж алкогольними напоями та тютюновими виробами, так зокрема, 9 – алкогольними напоями та 5 тютюновими виробами. Згідно статті 15 та статті 17 – 451 Закону, ліцензія анульовується за продаж неповнолітнім та відразу накладається санкція у розмірі по кожному випадку 6800 гривень".

На підставі результатів перевірок працівники управління застосували 80 штрафів на загальну суму понад 300 тисяч гривень. Крім того, 15 дрібних магазинів у місті, які раніше "попадались" за незаконний продаж алкоголю та тютюну, під особливим котролем податківців та міліції.

Роман Савка, начальник управління контролю обігу та оподаткування підакцизних товарів Головного управління Міндоходів в Тернопільській області: "Є 15 магазинів міста Тернополя, які взяті на облік, які постійно моніториться, бо вони є в групі ризику, через те, що вони працюють як для неповнолітніх так і у вечірній час, і ми моніторимо їх тільки для того, що б якщо будуть такі факти, щоб анулювати ліцензію".

Відновити ліцензію на продаж алкоголю та сигарет можна, каже Роман Савка, проте, як показує практика, заплативши штрафи – по 6800, двічі або й тричі, підприємець не наважується більше незаконно торгувати.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here